Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1500g |
| Brand Name | YOAINGO |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| weight | about 1500g |
Instock
There are no reviews yet.