Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 56 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Size | 81x74x30cm, 81 x 74 x 30cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | wood, Wood |
| Model Number | Kids Pretend Play Kitchen Set |
| Origin | Mainland China |
| Type | set |
| Product type | Kids Pretend Play Kitchen Set |
| Age recommendation | 3-18 years |
Instock
There are no reviews yet.