Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 589 |
| Material | Wood + pig hair |
| Style | Manual |
| Production | Coat care brush |
| Brand Name | onneso |
| Origin | Mainland China |
| Use | Coat care |
| Product Name | Coat Brush |
| Function | House Cleaning |
| Application | Cloth Dedusting |
| Keywords | Household Cleaning Tool |
| Color | Natural Color |
| Brush Material | Pig Hair |
| Handle Material | Beech Wood |
| Type | Cleaning Product |
| Size | 26.5*3.5*3.5cm |
| Packing | Box |
Instock
There are no reviews yet.