Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Material | POLYESTER |
| Type | BIRDS |
| Origin | Mainland China |
| Product weight: | 118g |
Instock
There are no reviews yet.