Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 5 × 5 cm |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Use | TABLEWARE |
| Style | Japan Style |
| Material | Wood, lthocarpus glaber+ MDF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Trays |
| Model Number | service tray |
| Type 1 | rectangular fruit bowl |
| Type 2 | Japanese plate |
| Type 3 | Special tray for hotel rooms |
| Type 4 | bread pan |
| Type 5 | tea set tray |
| Type 6 | kitchen organizer |
| Colour | Black |
| Size | 30x50cm / 38x23cm / 45x27cm |
Instock
There are no reviews yet.