Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 4 cm |
| Warning | Prohibit Swallowing |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Big House |
| Material | Wood |
| Style | Construction |
| Puzzle Style | 3D PUZZLE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y, 12+y |
| Certification | CE |
| Quantity of Wood | 8 sheets/set |
| Assembly Parts | 45 pieces |
| Assembly Size | 33×21.5×30.6cm |
Instock
There are no reviews yet.