Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Chocking Hazard! Not for Kids Under 3 Years |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Math Toy |
| Material | Wood, Wood |
| Brand Name | QXLRM |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Certification | CE |
| Item Name | Multiplication Table |
| Size | 23.5*24.5*4.5cm |
| Feature | Multiplication practice, Multiply, Math Toy, Teach Aid for primary school learning, Montessori Educational Toys, Toys for Kids 3Years +, Math tabelline, Learning Education, Montessori Toys, Educational Game for kids, Christmas Gift for Kids, Children Toy, Rainbow Color, Interactive Toy, Thinking Game, Multiplication table wooden Toys, Teaching Multiplication Tables, Table Games Learn Math, 99 Multiplication Table, Hundred Board Interactive Thinking, Math Arithmetic Teaching Aids for Children Gifts |
| Function | Math arithmetic learning |
Instock
There are no reviews yet.