Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Length | 30.71 in |
| Material | Wood |
| Department | Adults |
| Mounting | Free Standing |
| Features | Adjustable Shelves |
| Assembly Required | Yes |
| Number of Doors | 2 |
| Type | Storage Cabinet |
| Item Height | 72.24 in |
| Item Width | 12.4 in |
| Color | White |
| Room | Bedroom, Kitchen, Living Room |
| Style | Modern |
| Number of Shelves | 5 |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.