Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 3 cm |
| Applicable Space | Kitchen |
| Model Number | WT042 |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | Sundries |
| Classification | Non-folding Rack |
| Installation Type | Hook Type |
| Material | Wood |
| Type | Storage Holders & Racks |
| Origin | Mainland China |
| Size | 30x15cm |
| Number of shelf | 1-tier, 2-tiers, 3-tiers |
Instock
There are no reviews yet.