Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 10 cm |
| Magnet | YES |
| Features | Non-electric |
| Model Number | Fishing Game |
| Gender | Unisex |
| Material | Wood |
| Brand Name | QXLRM |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Educational Fishing Game |
| Package | Color Box |
| Size | 16.3*19.8*5.8cm |
| Function | Baby Fine Motor Skill Training, Hnad-eye Coordination Improve |
| Feature | Preschool Learning for Kids, Montessori Toy for Children, Cognitive Toys, Learning Education, Children Toys, Educational Game for Kids, Fine Motor Skill Training |
Instock
There are no reviews yet.