Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Small parts, choking hazard ! Do not for children under 3 years old, u |
| Gender | Unisex |
| Model Number | drabo10 |
| Material | Wood, Main wood + Card |
| Style | cartoon/卡通 |
| Puzzle Style | Magnetic Puzzle |
| Brand Name | QXLRM |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Wooden Magnetic Educational Set |
| Color | Multi |
| Product Size | as photo |
| Weight | 0.2kg |
| Packaging | Color box |
| Usage | Children's Learning Toys |
| Feature | Imaginative Play, montessori toys, Learning Education, Educational games kids, Children's toys, kids toys, Christmas Gift for Kids, Block Games, Travel Toys for Kids |
| Description | Children Play Toy |
| Function | Montessori Education Toys for Kids 3 Year+ |
Instock
There are no reviews yet.