Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.469 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Theme | Transportation |
| Warning | Stay away from flame |
| Certification | Europe certified (CE), CE |
| Model Number | PMZ126501-1P |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Wight | 469g |
| Size | 27.5*8cm |
| Rope | 130cm |
| Material | Wooden |
| Material 2 | Silicone |
Instock
There are no reviews yet.