Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 9 × 8 cm |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | EKMT |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.