Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Release Date | Autumn 2023 |
| Season | All season |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Weight | 0.3KG |
| Style | Office Lady |
| Down Weight | <100g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | No |
| Material | POLYESTER |
| Down Content | 50% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | Slim |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.