Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 8 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | 26-plush-slippers |
| Outsole Material | Fabric |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | flock |
| Brand Name | TECHOME |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Package | 1 Pair slippers |
| Size | Chinese size 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45 |
| Color | Pink, purple, brown, gray, dark pink |
| Flat Floor Slippers | Unisex lovers slippers |
| Large size slippers | Indoor home slippers winter |
| Autumn warm slippers | spring plush warm slippers |
| Free shipping slippers | Home house floor slides |
| Dropshipping Shoes Slippers | Autumn Men Women Slippers Winter |
| Lovers house floor slippers | Comfortable, warm, soft slippers |
| Couple ware slippers | Home family ware slippers |
Instock
There are no reviews yet.