Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 24cm |
| Item Height | 8cm |
| Model Number | Zipper Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Size | 24 * 17 * 8cm |
| Type | Storage Bag |
| Colors | White, Yellow, Pink, Orange, Purple, Green |
| Suitable for | Pencil Boxes, Storage Bags, Spare Wallets, etc |
| Feature 1 | Cosmetic Organizer |
| Feature 2 | Large Capacity Bag |
| Feature 3 | Makeup Bag |
| Feature 4 | Wash Pouch |
Instock
There are no reviews yet.