Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 1 cm |
| Blocking | REGULAR |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Women |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Yoga Shorts |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Nylon, SPANDEX, 80% Nylon + 20% Spandex |
| Item Type | shorts |
| Sport Type | Yoga |
| CN | Henan |
| Origin | Mainland China |
| Serve | No Logo Support Hot Stamping Logo + Wholesale Customization |
| Size | S.M.L.XL |
| Fabric Weight | 100g |
| Appropriate Season | Summer, Spring, Autumn |
Instock
There are no reviews yet.