Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Travel |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Model Number | M368 |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Elegant |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NIUPOZ |
| CN | Zhejiang |
| Size | 50*160cm(1cm=0.39in) |
| pattern | Solid scarf |
| Apply to season | Spring, Autumn, summer |
| Color | Red, Black, Navy blue |
Instock
There are no reviews yet.