Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Winter |
| Model Number | trainers women |
| Fashion Element | Sewing |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Polyester |
| Insole Material | PU |
| Closure Type | Lace-up |
| Upper Material | Synthetic |
| Brand Name | QRLQHY, QRLQHY |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| trainers women | dames schoenen |
| zapatillas mujer plataforma | zapatillas de mujer de moda |
| ladies sneakers | lady shoes women |
| women casual shoes | women trainers |
| sneaker shoes women | dames sneakers damesschoenen |
| womens sneakers | damesschoenen |
| basket femme sneakers women | deportivas mujer zapatillas |
| woman sneakers | women footwear |
| tenis mujer | ladies trainers |
| zapatillas deportivas mujer | vulcanized shoes |
Instock
There are no reviews yet.