Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 18010/6856mo |
| Lens Width | 5.5cm |
| Lens Height | 6cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Function | myopia, nearsight, shortsight, vision minus(-0.5 -1.0 To -6.0), for look far away |
Instock
There are no reviews yet.