Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Rectangle |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 1cm |
| Band Width | 38mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | CS117 |
| Feature | Water Resistant, Bracelet Jewelry Fashion |
| Style | Limited Edition |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | None |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | JBAILI |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Women Fashion Bangle Watch |
| Color | Rose Gold Silver Black |
| Gender | Women Lady |
| Usage | Couples Sports Birthdays Gifts Promotion |
| Material | Stainless Steel Quartz |
| Type | Ladies Jewelry Dress Quartz Silver Clock |
| Name | Luxury Gold Bracelet Wrist Watch |
| Drop Shipping | Accept Drop Shipping |
| Keyword | Zegarek Damski Montre Femme |
Instock
There are no reviews yet.