Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Stainless steel, Plastic |
| Use | BODY, Face, Underarm, Bikini |
| Power Type | Rechargeable, Rechargeable |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | none |
| Bikini Trimmer | Body Shaver |
| Hair Removal Razor | Body Hair Trimmer |
| Electric Razor | Hair Groomer |
| Size | 165.00×45.00×34.00mm/6.5×1.77×1.34inch |
| Gender | Female |
| Battery Capacity | 800 mAh |
| Power | 5W |
Instock
There are no reviews yet.