Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Size | 34cm |
| Material | Floral Pearl |
| Model Number | e |
| Item Type | Braider |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| item1 | Easy Hair |
| item2 | Bun Maker |
| item3 | Floral crystal |
| item4 | Updo Hair Stick |
| item5 | Bendable Hairband |
Instock
There are no reviews yet.