Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | 291291 |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 200 grams |
| Item Length | 19.5cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | FOREVER SUNNY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.