Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 9 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Level Of Practice | Advanced |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | Cloth |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Med (1 3/4" to 2 3/4") |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | Suede |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Department Name | Women |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
Instock
There are no reviews yet.