Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 45 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | UETEEY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.