Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Office Lady |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Flower |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Fleeces |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | MN00630 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | flock |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | mntrerm |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.