Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Model Number | 220 |
| Lining Material | Mesh |
| Insole Material | PU |
| Closure Type | Lace-up |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | lexsan |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| 1 | Orginal Stan Smit Stan Superstar |
| 2 | Hombre Tenis Masculino |
| 3 | Men's Shoes Krasovki Men Shoes |
| 4 | Sapatos Masculino Mens Trainers |
Instock
There are no reviews yet.