Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland), HE BEI Province |
| Interior | Interior Compartment |
| Style | fashion |
| Exterior | None |
| Model Number | Backpack |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER, polyester |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | External Frame |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | None |
| Main Material | PU, PU |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 250*110*280mm/9.84*4.33*11.02inch |
Instock
There are no reviews yet.