Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Feature | Keep warm, warm, soft, comfortable |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Spring2021 |
| Model Number | SMB-028 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN, Women girls female ladies |
| Department Name | ADULT |
| Material | Rabbit., Acrylic, real rabbit fur, acrylic |
| Brand Name | furandown |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Item Name | Skullies Beanies |
| Color | 15 colors |
| Size | suit for 54-59cm head circumference |
| Lining | With Liner(double layer) |
| Quality | Top quality for export |
Instock
There are no reviews yet.