Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Style | Cross-pants |
| Front Style | Flat |
| Waist Type | MID |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | embroidery, hollow out, sashes |
| Closure Type | zipper fly |
| Fabric Type | Chiffon |
| Fit Type | regular |
| Style | Streetwear |
| Length | knee length |
| Material | Genuine leather, LYCRA, Bamboo fiber, PU Leather Pants |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ORA-SOURCE |
| CN | Fujian |
| Elasticity | High Strecth |
| Sexy Costume for Outdoor Pants | Open Crotch Pants |
| Weight | 280g |
| Size | Crotchless Leggings |
| Features | Sexy Style |
Instock
There are no reviews yet.