Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Platform Height | 0-3cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| With Platforms | Yes |
| is_handmade | Yes |
| Style | British Style |
| Model Number | Woman Pumps |
| Season | Summer |
| Insole Material | Latex Foam |
| Outsole Material | TPR |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | DRESS |
| Toe Shape | round toe |
| Upper Material | Patent Leather |
| Heel Type | Round Heel |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Pump Type | Loafers |
| Brand Name | okkdey |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
Instock
There are no reviews yet.