Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | No |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU, CIQ, EEC, LFGB, SGS |
| Item Volume | 150ml |
| Material | Silicone |
| Age Group | BABIES |
| Type | Drinkware |
| Age Range | 3-6Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Item | Baby silicone water cup |
| Size | 105*104*60mm |
| Weight | about 115g |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
| use1 | Soft Silicone Training Cup |
| use2 | Silicone Sippy Leakproof Cup |
| use3 | Baby Oral Health Care |
| use4 | Baby learning to drink drinking straw cup |
Instock
There are no reviews yet.