Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material | Silicone |
| Shape | Round |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Item | baby silicone teether toys |
| Size | 10*10cm |
| Weight | about 60g |
| Color | mix-color |
| Wholesale/Drop shipping | Accept |
| Use1 | baby molar toys |
| Use2 | Infant gripping ability practice |
| Use3 | Baby educational toys |
Instock
There are no reviews yet.