Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| Brand | WMARK |
| Model | NG-317 |
| Speed | 7500RPM |
| Power | 5W |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Charging time | 3 hours |
| Usage time | 180 minutes |
| Fixed blade material | stainless steel |
| Moving blade material | ceramic |
| Blade process | DLC coating |
Instock
There are no reviews yet.