Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | ROTARY |
| Battery Charging Time | more than 2 hours |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Power type | Mains and battery operation |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Purpose | For nose and ears, For the bikini area, For beard and mustache, For body, For eyebrows, For the head |
| Material | Metal + plastic |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Power | 5W |
| Battery Capacity | 2000mAh |
Instock
There are no reviews yet.