Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| 3C | Certificate |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | WM6148 |
| Warning | Do not put in mouth |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| size | Overall approximately 4.5cm |
Instock
There are no reviews yet.