Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.782 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 14 cm |
| Barcode | No |
| Throttle servo | 5g 3 wires servos |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | About 16mins |
| Scale | 1:28 |
| Model Number | 284161 284131 284010 |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Charging Voltage | 7.4V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | JIKEFUN |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.