Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 21 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws |
| Size | 15x10x10cm |
| Technical parameters | KV1100 |
| Model Number | Model Crawler Car Wltoys 1/12 12423 12427 12428 12429 |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | Servos |
| Upgrade Parts/Accessories | Dog Bone |
| RC Parts & Accs | Principal Axis |
| Material | Composite Material |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.