Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 184021 |
| CE | Type |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power | 9KM/h |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 30~60min |
| Warning | no |
| Remote Distance | 60m |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 24.3*13.9*13.8cm |
| Model Number | 184021 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Controller Mode | MODE2 |
| Charging Voltage | 7.4v |
| Material | Metal, Plastic, PVC |
| Brand Name | AT 99 MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| brand | WL |
| item number | 184021 |
| color | camouflage |
| applicable population | unlimited |
| Packaging | color box |
| Toy material | plastic |
| proportion | 1:18 |
| Remote control | handle |
Instock
There are no reviews yet.