Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 22201 |
| CE | Type |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power | 22km/h |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | no |
| Remote Distance | 50m |
| Warranty | no |
| Scale | 1:22 |
| Dimensions | 210*132*97mm |
| Model Number | 22201 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Charging Voltage | 3.7v |
| Material | Metal, Plastic, PVC |
| Brand Name | AT 99 MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| brand | GREAT POWER STAR |
| Model | 22201 |
| Remote control | handle |
| Toy type | Other toys |
| Color classification | Black and Yellow 22201 |
Instock
There are no reviews yet.