Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Model Number | RL, Tattoo Cartridge needles |
| Brand Name | DRAGONHAWK |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Type | Tattoo Needle |
| Useage | Body Art & Permanent Makeup |
| Product Name | RL Cartridge needles |
| Advantage | Smooth and Stable |
| Item type | Permanent makeup needles |
| Suitable | Rotary Pen/tattoo machine |
| Individual pack | One pc per sealed bag |
| Quantity | 20pcs/box |
| Brand | WJX |
| RL | 5mm Taper |
| RLB | 3.5mm Taper |
| RLT | 7mm Taper |
Instock
There are no reviews yet.