Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Quantity of Items in Set | 100 |
| Warning | Please do not eat |
| Gender | Unisex |
| Model Number | aj-5 |
| Scale | 1/75 |
| Type | About 25 mm |
| Theme | Robots |
| Material | Plastic |
| Brand Name | WJDG-Model |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.