Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | wearable |
| Compatibility | Android |
| Language | POLISH, german, Italian, Russian, Portuguese, Norwegian, Spanish, FRENCH, Turkish, English |
| Application Age Group | ADULT |
| Function | Push Message |
| Brand Name | WitMotion |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 3.3V |
| Interface | SPI interface |
| Measurement | 3-axis Magnetic Field |
| Magnet Chip | Magnetic module 13156+13104+13101 |
| Advantage | High-revolution, High-precision |
| Design Level | Military-grade |
| After-Sale Service | Lifetime Technical Support |
Instock
There are no reviews yet.