Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, UL, FCC |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Metal |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| Type-C Input | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A |
| Type-C Output | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| Wireless Charge Output | 15W/10W/7.5W/5W |
| Product Size | 106x70x10.4mm |
| Product Weight | 144g |
| Capacity | 5000mAh/19.25Wh |
| Feature | 2-in-1 Magnetic Wireless Charging Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.