Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Capacity | 10000mAh |
| Rated Capacity | 6000mAh |
| Size | 66*24*133mm |
| Weight | About 246g |
| Retractable Cable Length | About 50cm |
| Type C Cable Input | 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A |
| Type C Port Input | 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A |
| Type C Cable Output | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| Type C Port Output | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| USB Output | 5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A; 12V/1.5A 22.5W(Max) |
Instock
There are no reviews yet.