Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TYH |
| Shapepattern | Round |
| Style | TRENDY |
| Material | Glass, 316L stainless steel |
| Pendants Type | Circle |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Women |
| Brand Name | Carvort |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Diametert | 20MM 25MM 30MM |
| is_customized | Yes |
| Color | silver |
| Chain length | 50cm |
Instock
There are no reviews yet.