Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 × 198 × 119 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 2000mm |
| Product Dimensions | 90.87"L x 78.19"W x 47.24"H |
Instock
There are no reviews yet.