Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | Iron Handle |
| Model Number | 907 |
| Output Power | 60W |
| Input Voltagle | 24V |
| Output Temperature | 200'C-450'C |
| Brand Name | SumSour |
| Temperature Stability | 2'C |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.