Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 1 |
| Model Number | Pelton Wheel |
| Maximum Power Per Channel | 6W |
| Brand Name | TZT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| S | 85423 85424 85425 |
Instock
There are no reviews yet.